دستورالعمل استفاده Flekosteel

دستورالعمل های ژل Flekosteel

بیمارانی که سالها از درد مفصل رنج می برند ، ده ها دارو را امتحان کرده اند و نتوانسته اند بهبود یابند. این مورد با بررسی های متعدد در انجمن هایی که مردم از داروی بعدی شکایت دارند ، تأیید می شود.

کرم Flekosteel نه تنها برای از بین بردن احساسات و ناراحتی های دردناک ، بلکه برای مقابله با علت مشکل نیز هدف است. علائم استفاده به خصوص برای استفاده از این دارو برای بیمارانی که از بیماری های سیستم اسکلتی عضلانی ، ورزشکاران و افراد مسن رنج می برند توصیه می شود.

نحوه استفاده از ابزار

نحوه استفاده از Flekosteel ، کاربرد محصول

برای دستیابی به یک نتیجه مثبت ، باید دستورالعمل های استفاده را که در وب سایت رسمی تولید کننده تکثیر شده است ، به دقت بخوانید. این کتابچه راهنما به طور کامل نحوه استفاده از دارو را توضیح می دهد. مراحل استفاده از کرم:

  1. ابتدا ناحیه آسیب دیده را کاملاً با آب گرم بشویید.
  2. سپس باید پوست را خشک کنید.
  3. پس از آن ، مقدار کمی کرم را به آرامی داخل پوست ماساژ دهید تا زمانی که قوام به طور کامل به اپیتلیوم جذب شود.
  4. ماساژ باید 5 دقیقه ادامه یابد.

فقط بعد از گذشت یک ساعت از لحظه استفاده می توان ژل ضد درد مفاصل و کمر را شست. این روش توصیه می شود که بسته به علائم ، 2-3 بار در روز تکرار شود. همچنین ، هنگامی که می خواهید برای یک مسابقه آماده شوید ، تمرین دهید یا عضلات را شل کنید ، می توانید از این ژل یکبار استفاده کنید.

سهولت استفاده از ژل در برابر درد مفاصل و کمر به دلیل بسته بندی مناسب آن است. این کرم در لوله های حداکثر 50 میلی لیتری تولید می شود. مصرف دارو اقتصادی است و بودجه آن برای یک ماه استفاده روزانه - یک دوره درمانی کاملاً کافی است. نفوذ در داخل ، اجزای Flekosteel:

  • پارچه های گرم؛
  • عضلات مسدود شده را شل کنید.
  • از بین بردن درد ؛
  • تورم را برطرف می کند.

ژل را می توان در هر نقطه از بدن استفاده کرد. ترکیب طبیعی عوارض جانبی ایجاد نمی کند ، برای استفاده در خانه مناسب است. فلکوستیل دارویی برای کسانی است که بدنبال بازگرداندن تحرک مفصلی هستند. این دارو منع مصرف ندارد.

شما می توانید ژل Flekosteel را در تاجیکستان در وب سایت سازنده خریداری کنید. ما قیمت های مقرون به صرفه را ارائه می دهیم و کیفیت کالا را تضمین می کنیم.